Mobil Yıkama Suyu Arıtma Sistemi

WM-SCS2Watermaker SCS

Güneş panellerinde ve camlarda kurulum-montaj aşamasından sonra zamanla kirlilik oluşmaktadır, bu kirlilik verimliliği düşürmekle birlikte panellerin kullanım ömrünü de kısaltmaktadır.

Her mevsim başlangıcında güneş panellerinin Ultra saf su sistemi ile yıkanması gerekmektedir.

Güneş panelleri açık alanlarda pek çok olumsuz etkiye maruz kalmaktadır. Bu olumsuz etkiler;

Toz, egzoz gazı, is, kurum, kuş pislikleri, sinek-böcek kalıntıları, tarımsal kirlilikler, mevsimsel geçişlerde oluşan polen ve reçineler, endüstriyel kirlilik ve uygun olmayan su ile yıkanmasıdır.

Bilinçsiz uygulama sonucunda panellere fazla baskı yapılması ile oluşan mikro çatlamalar sistemlerde ciddi hasarlar vermektedir.

Güneş panel yıkama işleminde kullanılan su bütünüyle saf sudur. İçerisinde hiçbir mineral bulunmaz ve suyun TDS değeri ( Toplam Çözünmüş Katı Madde ) “0” olarak ölçülür. Bu sular “De iyonize Su” olarak da adlandırılır. Saf su yani De iyonize su ile yıkanan cam, cephe kaplamaları, güneş panelleri, solar paneller, araçlar, uçaklar yüzeylerinde hiçbir tortu ve iz barındırmaz. De iyonize su çok kuvvetli bir temizlik maddesidir ve güneş panellerine, solar panellere, camlara özel fırçaları ile uygulanır, kurulama ve silme gerektirmez. Yüzeyler ilk günkü parlaklığına kavuşur ve uzun süre temizlik gerektirmez.

WM-SCSGüneş – Solar panelleri ve cephe yıkamaları verimliliği korumak için her mevsim acheter cialis en ligne geçişinde, yıkanmalıdır.

De Iyonize suyun kullanım alanları sadece solar panel yıkama, güneş panelleri yıkama, cam ve dış cephe yıkma olmadığı gibi hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır.

Yıkama sistemleri araç içerisine, römork içerisine veya konteyner içerisine dizayn edilmektedir. Cephe yıkama ve Solar panel yıkama sistemlerinde kullanılan tüm filtreler suyun karakteristik özelliğine göre belirli dönemlerde değiştirilmelidir.

 

 

 

 

System.String[]System.String[]

Günlük Su İhtiyacınız

KilonuzLitre
Lal Endüstriyel Su ve Çevre Ltd. Şti.
ANKARA - 100.Yıl Bulv.1241.Sok No:4/A Ostim / Tel: +90 850 333 0 576 / +90 312 492 2 492
İSTANBUL - Yedpa Ticaret Merkezi B Cadde No: 145 Ataşehir / Tel: +90 850 333 0 576
info@watermaker.com.tr