Alkali su nedir?

Alkali su nedri?

Su içerisinde bulunan hidrojen ve hidrosit iyonlarının miktarı suyun asitliğini ya da alkalitesini belirler. Hidrojen iyonu suyun içinde fazla ise su asidik, hidrosit iyonu fazla ise su alkalidir. Potansiyel hidrojen veya hidrojenin gücü olarak tanımlayabileceğimiz pH değeri 7′den düşük olan sular asidik, 7 olan sular nötr, 7′den fazla olan sular alkalidir.

Alkali su, normal suya göre 6 kat daha hidratördür. Alkali su temel olarak normal sudan değişiktir. Hücrelerimize daha kolay nüfuz eder.

Alkali su, normal içme sularına oranla yüksek antioksidan olma özelliği taşır.

Alkali su, citrate sildenafil naturel liver yani pH 8 – 8,5 olan su, modern yaşamı tehdit eden hastalıklara karşı koyabilmek için atılan en büyük adımdır. Ayrıca cilt ve deri için ideal bir kozmetik ürünüdür. Alkali su Düzenli olarak içildiği ve düzenli olarak uygulandığında (yüzünüzü alkali suyla yıkıyorsanız) cildi sıkılaştırır. Akne, sivilce, leke ve benzeri rahatsızlıkların iyileşmesini sağlar. Egzamayı tedavi eder. Saçları canlandırır, sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.

Watermaker su arıtma cihazı içerisinde bulunan Alkali (dolamit) filtre ile suyun pH derecesi ortalama 7.5-8.5 arasında sabitlenir ve sürekli sağlıklı su içmenizi sağlar. Watermaker su arıtma cihazı içerinde bulunan tüm filtrelerde olduğu gibi alkali filtre de doğal olup dolamit taşından yapılmaktadır.

26/05/2015

System.String[]System.String[]
Lal Endüstriyel Su ve Çevre Ltd. Şti.
ANKARA - 100.Yıl Bulv.1241.Sok No:4/A Ostim / Tel: +90 850 333 0 576 / +90 312 492 2 492
İSTANBUL - Yedpa Ticaret Merkezi B Cadde No: 145 Ataşehir / Tel: +90 850 333 0 576
info@watermaker.com.tr